| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 14400 ballen/u |
| Dienst | Technion beschikbaar |
| Garantie | 1 jaar |
| Recept | Bevallen |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 ton/maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 ton/maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 ton/maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 ton/maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merk | Kun jij |
|---|---|
| Sollicitatie | Paintball kan capsuleren |
| Capaciteit | 30000 ballen/uur |
| Elektrisch deel | Seimens |
| Materiaal | SS304 |
| Stroomverbruik | 1,5 kW |
|---|---|
| Voeding | 380V/50HZ OF 220V/60HZ |
| Gietvorm | geen schimmel |
| Maat | 3-6 mm |
| Capaciteit | 22000 ballen per uur |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| MAAT | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| MAAT | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |