| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 7000/H |
| Spanning | Als de vraag van de klant |
| Afdrukapparaat | Beschikbaar |
| grondstof | Beschikbaar |
| Sollicitatie | Paintballproductie |
|---|---|
| Type | Paintballproductielijn |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor onderhoud aan machines in het buitenland |
| Capaciteit | 100L-20T |
| Materiaal | SUS304/316L |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| Maat | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |
| Materiaal | SS |
|---|---|
| Capaciteit | 30000/h |
| Merk | Kun jij |
| Printer | Beschikbaar |
| Maat | Schaal 10" |
| Applicatie | paintball |
|---|---|
| Capaciteit | 32000 |
| Sterven rol | 150 x 250 mm |
| Elektrisch | Simems |
| Materiaal | SS304 |
| Materiaal | Ss |
|---|---|
| MAAT | 580*600 |
| elektrisch | Seimens |
| Warantee | 1 jaar |
| Geleideblok | PBM |
| Matriaal- | SS304 |
|---|---|
| Certificering | CE |
| Warantee | 1 jaar |
| Sterven rol | Beschikbaar |
| Installatie | Beschikbaar |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 7000/H |
| Spanning | 220V/380V |
| Afdrukapparaat | Beschikbaar |
| Grondstof | Beschikbaar |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |