| Materiaal | Al |
|---|---|
| Maat | Als vereiste |
| Gebruik | Productie van capsules en paintball |
| Tijd | 3 dagen |
| Nadrukkelijk | Fedex,DHL.TNT |
| Materiaal | Avation Aluminium |
|---|---|
| Vormontwerp | Geanswilie |
| Bedrijf | Fabriek |
| Fabricagetijd | 5 dagen |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 300, 000 per uur |
| Warantee | 1 jaar |
| Nauwkeurigheid | 0,1 mm |
| Controle | PLC |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Service | Technion avaliable |
| Warantee | 1 year |
| Control | PLC |
| size | 580*600 |
| Shape | OV OB |
|---|---|
| Product material | Aluminium |
| Mould life | 250000-300000shots |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 6 reeks/reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Product material | Aluminium |
|---|---|
| Mould base | Customize |
| Mould life | 250000-300000shots |
| Runner | 0-5rpm |
| Cavity | 2-72 cavity |
| Materiaal | Al |
|---|---|
| Maat | Als vereiste |
| Gebruik | Productie van capsules en paintball |
| Tijd | 3 dagen |
| Nadrukkelijk | Fedex,DHL.TNT |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Application | encapsulation Machine |
| Certificate | CE |
| Drive | Phnumatric |
| Die Roll size | Various |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Certificering | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |