| Materiaal | Ss |
|---|---|
| MAAT | 580*600 |
| elektrisch | Seimens |
| Warantee | 1 jaar |
| Geleideblok | PBM |
| Matriaal- | Vegetarisch materiaal |
|---|---|
| Gebied | 200-500 m3 |
| Elektrisch | Als vereiste |
| Controle | antomatische |
| Materiaal | SS316 |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 10000 ball per hour |
| Control | PLC+Touch Screen |
| Eleactric | Simens,Schineider |
| Conveyor | PU&SS |
| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Type | Vulmachine |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Gewicht | 1300 kg |
| Verpakkingstype | Capsule |
| Materiaal | PP/ABS |
|---|---|
| Veilig | voedselkwaliteit |
| Maat | 758*608*40 mm |
| naam | PP ABS plat bodem PPE CE 5 cm plastic droogbakken voor capsuledroog |
| Hoogte | 6 mm |
| Vorm | OV OB |
|---|---|
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Levertijd | 1 week |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 10000 reeksen per jaar |
| Verpakking Details | Karton |
|---|---|
| Levertijd | 7-10 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 50 sets per maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 7-10 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 10 paren per week |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 7-10 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 10 paren per week |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 7-10 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 10 paren per week |
| Plaats van herkomst | China, Peking |