| Machinegewicht | Ongeveer 800 kg |
|---|---|
| Functie | Het verpakken, het Vullen, Etikettering |
| Gedreven type | Elektrisch en pneumatisch |
| Verzending | 6 het werkdagen |
| Vulmateriaal | Capsule, tablet. |
| Sollicitatie | Productie van softgelcapsules |
|---|---|
| Materiaal | RVS304/316 |
| hoofdstad | 100.000 capsules per uur |
| Sterven rol | 10 inch |
| Garantie | 1 jaar |
| Applicatie | Capsule, vloeistof, medisch |
|---|---|
| Type | Vulapparatuur |
| Capaciteit | 8ball/s |
| Materiaal | SS316 |
| Spanning | 380V50Hz |
| Applicatie | Productie van softgelcapsules |
|---|---|
| Materiaal | RVS304/316 |
| hoofdstad | 100.000 capsules per uur |
| Sterven rol | 10 inch |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Capaciteit | 2-80000 CAPSULE/UUR |
| Technion | Geanswilie |
| Hoofdmarkt | VS, Europees |
| Fcatoir | Ja |
| Materiaal | Kuiper |
|---|---|
| Maat | 4.6.8.10 inch. |
| Hulpmiddel | Inkapseldmachine |
| Onderdelen | Start pomp |
| dikteguage | Geanswilie |
| Materiaal | Kuiper |
|---|---|
| Maat | 4.6.8.10 inch. |
| Hulpmiddel | Inkapseldmachine |
| Onderdelen | Start pomp |
| dikteguage | Geanswilie |
| Materiaal | Kuiper |
|---|---|
| Maat | 4.6.8.10 inch. |
| Hulpmiddel | Inkapseldmachine |
| Onderdelen | Start pomp |
| dikteguage | Geanswilie |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |
| Type | Encapsulation Machine |
|---|---|
| Application | Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 12 Months |
| Voltage | three-phase380v,AC220V 50HZ |