| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Applicatie | Inkapseling |
| certificaat | CE |
| Warantee | 1 jaar |
| Capaciteit | 100.000 capsules |
| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Type | Vulmachine |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Spanning | 220V/380V |
| Aangedreven type | Elektrisch |
| Toepassing | Medisch |
|---|---|
| Type | vulmachine |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Gewicht | 1300 kg |
| Verpakkingstype | Capsule |
| Application | Capsule |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Material | Stainless Steel |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Sollicitatie | Medisch |
|---|---|
| Type | Vulmachine |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Gedreven soort | Elektrisch |
| Automatisch cijfer | Automatisch |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Condition | New |
| Weight | 900KG |
| Voltage | 220V/380V |
| Automatic grade | Automatic |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Weight | 1800 kg |
| Warranty | 1 Year |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Condition | New |
| Matrial | Veggie material |
|---|---|
| area | 200-500m3 |
| electric | As requirement |
| control | Antomatic |
| Material | SS316 |
| Material | SS316 |
|---|---|
| fuction | Lab Use |
| Capacity | 10,000 capsules per hour |
| electric | Seimens |
| Service | Technion avaliable |