| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Maat | 1250*900*1500 |
| Handeling | Poetsdrogen |
| Aangepaste volgorde | Accepteren |
| Functie | 100% voedselkwaliteit materiaal |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Maat | 1250*900*1500 |
| Handeling | Poetsdrogen |
| Aangepaste volgorde | Accepteren |
| Functie | 100% voedselkwaliteit materiaal |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 15kg each |
| Size | 3m |
| Market Date | 2010 |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Capacity | 22800-100,000/H |
| Size | 730*1010 |
| Outlet material | PP |
| capacity | 35-50kg |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
|---|---|
| Capacity | 100,000/h |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Product name | Softgel Encapsulation CAPSULE |
| Certificering | ISO CE |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Size | 285*260cm |
| shaft | Hollow |
| capacity | 15-20kg/basket |
| net | 2-8mm |
| Type | Vacuüm droogapparatuur |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Certificering | ISO CE |
| Voorwaarde | NIEUW |
| Functie | Drogen |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Motor | 1 |
| Cpacity | 50kg each |
| Size | 1m each |
| Market Date | 2010 |
| Application | softgel manufacturing |
|---|---|
| Type | softgel encapsulation |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Applicatie | softgel vervaardigend |
|---|---|
| Type | softgel-inkapseling |
| Service na verkoop verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |