| Type | Vacuüm droogapparatuur |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Certificering | ISO CE |
| Voorwaarde | NIEUW |
| Applicatie | Capsule |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |
| Type | Vulapparatuur |
|---|---|
| Applicatie | Capsule |
| Capaciteit | Aangepast |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Certificering | ISO CE |
| Materiaal | Metaal SS304 |
|---|---|
| Garantie | 12 maanden |
| Geschikt voor | CS Games |
| Productnaam | Piintball -game machine |
| Gebruik | Vermaakparken |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Product name | Small Automatic Micro Fish Oil Paintball Softgel Encapsulation Machine |
| Application | Paintball Production |
|---|---|
| Type | Filling Equipment |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Warranty | 1 Year |
| Material | SUS304/316L |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Service | Technion avaliable |
| Warantee | 1 year |
| Control | PLC |
| size | 580*600 |