| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Certificering | ISO CE |
| Application | Capsule,paintball |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 100L-20T |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Certificering | ISO CE |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Material | SS316 |
|---|---|
| Size | 500-1030mm |
| Capacity | 15-50kg/Per basket |
| Flow | Air |
| Heating | Avaliable |
| Applicatie | Capsule en paintball |
|---|---|
| Productnaam | Zachte capsulemachine |
| Spanning | Kan worden aangepast |
| De grootte van de rolmatrijs | 103 mm*180 mm, D150*250 mm |
| Controle | PLC |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C, Western Union |
| Levering vermogen | 100set/Month |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Materiaal | Ss |
|---|---|
| MAAT | 5001030mm |
| Stroom | Lucht |
| Capaciteit | 15-50kg |
| Controle | PLC |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |