| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Vormgevingsmodus | Die casting |
|---|---|
| Schimmelbasis | onderkant injecteren |
| Loper | 0-5rpm |
| Holte | 2-72 holte |
| Ontwerpsoftware | Solidworks |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Capaciteit | 44.000 |
| Ceritificeren | CE |
| Standaard | GMP |
| Garantie | 1 jaar |
| Vormgevingsmodus | Die casting |
|---|---|
| Productmateriaal | Aluminium |
| Product | geschikt om capsule te maken |
| Schimmelbasis | aanpassen |
| Holte | Multi |
| Sollicitatie | Paintballproductie, zachte paintballgelatine |
|---|---|
| Type | Paintballproductielijn |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Productnaam | Kleine automatische micro vis olie paintball softgel inkapselingsmachine |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 7000/H |
| Spanning | 220V/380V |
| Afdrukapparaat | Beschikbaar |
| Grondstof | Beschikbaar |
| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 7000/H |
| Spanning | 220V/380V |
| Afdrukapparaat | Beschikbaar |
| Grondstof | Beschikbaar |
| Stroomverbruik | 1,5 kW |
|---|---|
| Voeding | 380V/50HZ OF 220V/60HZ |
| Gietvorm | geen schimmel |
| Maat | 3-6 mm |
| Capaciteit | 22000 ballen per uur |