| Materiaal | SS304 |
|---|---|
| Capaciteit | 7000/H |
| Spanning | 220V/380V |
| Afdrukapparaat | Geanswilie |
| Grondstof | Geanswilie |
| Materiaal | Ss |
|---|---|
| Merk | Kun jij |
| Dienst | Teachnion Beoordeelbaar |
| Warantee | 1 jaar |
| Die tol | 4.6.10 inches |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 6 reeks/reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | RVS304/316 |
|---|---|
| Merk | Kun jij |
| Dienst | trachiaan Beschikbaar |
| Standaard | GMP |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merk | Kun jij |
|---|---|
| Dienst | Teachnion Beoordeelbaar |
| Materiaal | Ss |
| Warantee | 1 jaar |
| Die tol | 4.6.10 inches |
| Function | paitball and softgel making |
|---|---|
| Material | Alumnium |
| Capacity | 100,000/H |
| Useage | Softgel/Paintball |
| Certificate | CE/ISO |
| Stroomverbruik | 1,5 kW |
|---|---|
| Voeding | 380V/50Hz |
| Gietvorm | geen schimmel |
| Capaciteit | 8-12ball/uur |
| Elektriciteit | Beroemd merk |