| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Material | stainless steel |
|---|---|
| application | softgel capsule |
| Electricity | 220/380/415V |
| Power | 7.5-20Kw |
| Capacity | 60-1500L |
| Toepassing | softgel vervaardigend |
|---|---|
| Type | softgel inkapseling |
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Dimensie | 1208*2450mm |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Applicatie | Softgel capsule |
| Elektriciteit | 220/380/415V |
| Capaciteit | 60 tot en met 1500 l |
| Handeling | Vacuüm |
| Voorwaarde | NIEUW |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | 220V/380V |
| Producttype | vloeistof, gelatine |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| MATERIAL | STAINLESS STELL |
|---|---|
| Dicharge | Hydraulic |
| Service | All life |
| Size | 100-2000L |
| Jacket | Avaliable |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | gelatine smelten |
| Applicatie | Softgel -inkapseldapparaat |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Levertijd | 3 weken |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
|---|---|
| Gewicht | 1800 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Verpakkingstype | Capsule, Flessen |
| Verpakking Details | Karton |
|---|---|
| Levertijd | 7-10 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 50 sets per maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |