| Materiaal | SUS304/316 |
|---|---|
| ontlading | Hydrulisch |
| Maat | 100 tot en met 1600 l |
| Waterjasje | Geanswilie |
| Vaccum | Geanswilie |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| size | 100-1500L |
| electric contric | Avaliable |
| electric | Seimens |
| Water Jacket | Avaliable |
| Material | SS304/316 |
|---|---|
| vaccum | Avaliable |
| Water Jacket | Avaliable |
| size | 100-1500L |
| electric contric | Avaliable |
| Type | Roterend Drogend Materiaal |
|---|---|
| Service na verkoop verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 12 maanden na inbedrijfstelling |
| Certificering | ISO CE |
| Vermogen (w) | 3 kW |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| Size | 100-2000 |
| Service | Technology support |
| Padle | Avaliable |
| Guage for weight | Avaliable |
| Matriaal- | RVS304/316 |
|---|---|
| Capaciteit | 50 kg elke mand |
| Garantie | 1 jaar gratis |
| Dienst | Technion beschikbaar |
| Merk | Kun jij |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |