| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Materiaal | Zus |
|---|---|
| Maat | 580*600 mm |
| Vorm | Netto |
| Schreeuw. | PLC/Touch |
| Droogmethoden | door de lucht |
| Materiaal | Zus |
|---|---|
| Maat | 580*600 mm |
| Vorm | Netto |
| Schreeuw. | PLC/Touch |
| Droogmethoden | Door luchtslag |
| Mterial | SS316 |
|---|---|
| Paltform | SS |
| Size | 100-1500L |
| Design | 3 Layer |
| Vacuum | Avaliable |
| Mterial | SS316 |
|---|---|
| Paltform | SS |
| Size | 100-1500L |
| Design | 3 Layer |
| Vacuum | Avaliable |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | PBE |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | Voedselkwaliteit |
| Maat | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Certificering | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Certificering | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |
| Material | PPE |
|---|---|
| Color | Various |
| Certificering | Avaliable |
| Safty | Food Grade |
| Size | 75*55*5cm |