| Materiaal | RVS304/316 |
|---|---|
| Maat | 4.64.7.10.12 inch |
| Servomotor | Geanswilie |
| Technion Instalation | Geanswilie |
| Warantee | 2 jaar |
| Material | SS316L |
|---|---|
| Electric | 220V/380/415V |
| capacity | Small and R&D |
| Usage | Paintball&capsule |
| Service | Technion avaliable |
| Materiaal | Kunststof van voedingskwaliteit |
|---|---|
| Kleur | wit of op aanvraag |
| Maat | 762*495*55mm |
| Applicatie | capsule, snoep, paintball, enz. |
| Handeling | Stack, hoogtemperatuurlagers |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| Material | Food grade plastic |
|---|---|
| color | white or as requirement |
| size | 762*495*55mm |
| application | capsule,candy, paintball,etc |
| Fuction | Stack ,high temp bearing |
| Applicatie | zachte gelatine -inkapseling maken |
|---|---|
| Service na verkoop verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | Meer dan 5 jaar |
| Capaciteit | 44000-50000 capsules/h (8# ovaal |
| Naam | capsule printer |
| Toepassing | Capsule |
|---|---|
| Naverkoopservice | Ingenieurs die beschikbaar zijn voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Capaciteit | 15000-18000 capsules/h (8#-Ovaal |
| Naam | De Machine van capsulesoftgel |
| Materiaal | van roestvrij staal |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS316/304 |
|---|---|
| power | 1.5kw |
| Size | 282*526 |
| Warrantee | 1 year |
| Hole | 4-8mm |
| Material | SS |
|---|---|
| Size | 580*600 |
| Electric | Seimens |
| Warantee | 1 year |
| Guide Block | PPE |