| Material | SS316L |
|---|---|
| Capacity | 22800-100,000/H |
| Size | 730*1010 |
| Outlet material | PP |
| capacity | 35-50kg |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Maat Diameter | 730 |
| Maat lengte | 1010 |
| Controle | PLC |
| Merk | Kun jij |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Maat Diameter | 900 |
| Maat lengte | 1010 |
| Controle | PLC |
| Merk | Kun jij |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| MAAT | 5001030mm |
| Capaciteit | 15-50kg/Per mand |
| Stroom | Lucht |
| Verwarming | Beschikbaar |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| MAAT | 5001030mm |
| Capaciteit | 15-50kg/Per mand |
| Stroom | Lucht |
| Verwarming | Beschikbaar |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Standaard | GMP |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Materiaal | Avaition aluminium legering |
|---|---|
| Sollicitatie | softgel-inkapseling |
| Lengte | 4 inch Softgel Machine |
| Pakket | ster en doos |
| Fabriek | Ja |
| Materiaal | Koper / Aluminium |
|---|---|
| Zitbaar | Pijnbal / Zachte capsule |
| MAAT | Ø150X250 |
| Roteer snelheid | Verstelbaar |
| Vorm | Rond / Olijf / Langwerpig / Speciaal gevormd |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| MAAT | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |
| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| MAAT | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |