| Materiaal | SS316/304 |
|---|---|
| Stroom | 1,5 kW |
| MAAT | 282*526 |
| Garantie | 1 jaar |
| Gat | 4-8 mm |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 7-10 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 10 paren per week |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Materiaal | Zus |
|---|---|
| Maat | 580*600 mm |
| Vorm | Netto |
| Schreeuw. | PLC/Touch |
| Droogmethoden | Door luchtslag |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 7-10 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 10 paren per week |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | De standaarddoos van het matrijzenbroodje |
|---|---|
| Levertijd | 7-10 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 10 paren per week |
| Plaats van herkomst | Peking, China (Vasteland) |
| Matriaal- | RVS304/316 |
|---|---|
| Capaciteit | 50 kg elke mand |
| Garantie | 1 jaar gratis |
| Dienst | Technion beschikbaar |
| Merk | Kun jij |
| Application | Softgel capsule production |
|---|---|
| Material | SS304/316 |
| capscity | 100,000capsules per hour |
| Die roll | 10 inch |
| Warantty | 1 year |
| Application | Softgel capsule production |
|---|---|
| Material | SS304/316 |
| capscity | 100,000capsules per hour |
| Die roll | 10 inch |
| Warantty | 1 year |