| Application | Softgel capsule production |
|---|---|
| Material | SS304/316 |
| capscity | 100,000capsules per hour |
| Die roll | 10 inch |
| Warantty | 1 year |
| Vormgevingsmodus | Die casting |
|---|---|
| Productmateriaal | Aluminium |
| Product | geschikt om capsule te maken |
| Schimmel leven | 250000-300000SHOTS |
| Loper | 0-5rpm |
| Materiaal | Koper / Aluminium |
|---|---|
| Zitbaar | Pijnbal / Zachte capsule |
| MAAT | Ø150X250 |
| Roteer snelheid | Verstelbaar |
| Vorm | Rond / Olijf / Langwerpig / Speciaal gevormd |
| Application | Softgel capsule production |
|---|---|
| Material | SS304/316 |
| capscity | 100,000capsules per hour |
| Die roll | 10 inch |
| Warantty | 1 year |
| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Maat | 5001030mm |
| Capaciteit | 15-50kg/Per mand |
| Stroom | Lucht |
| Verwarming | Geanswilie |
| Type | Vacuüm droogapparatuur |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Certificering | ISO CE |
| Voorwaarde | NIEUW |
| Applicatie | Capsule |
| Materiaal | Zus |
|---|---|
| Maat | 580*600 mm |
| Vorm | Netto |
| Schreeuw. | PLC/Touch |
| Droogmethoden | door de lucht |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Applicatie | Productie van softgelcapsules |
|---|---|
| Materiaal | RVS304/316 |
| hoofdstad | 100.000 capsules per uur |
| Sterven rol | 10 inch |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Filling Equipment |
|---|---|
| Application | Liquid,Capsule |
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Material | 304/316L Stainless Steel |
| Production capacity | 15kg/h |