| Material | SS304 |
|---|---|
| Brand | kunyou |
| Application | leaves ,capsules, paintball,fruit |
| hole size | 2-8mm |
| useage | Pharmacutical ,food |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Maat | 0,5" en 0,68" |
|---|---|
| Capaciteit | 20000/uur |
| Afdichting | Beschikbaar |
| Motor | 1,1 kW |
| Materiaal | Ss |
| matrial | SS304 |
|---|---|
| Certificering | CE |
| Warantee | 1 year |
| Die Roll | Avaliable |
| Installation | Avaliable |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Material | SS304 |
|---|---|
| Capacity | 7000/h |
| Voltage | 220V/380V |
| Print device | Avaliable |
| Raw material | Avaliable |
| Matriaal- | Vegetarisch materiaal |
|---|---|
| Gebied | 200-500 m3 |
| Elektrisch | Als vereiste |
| Controle | antomatische |
| Materiaal | SS316 |
| Type | Vulapparatuur |
|---|---|
| Applicatie | Vloeistof |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Gebruik | Apotheek |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |