| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Merknaam | Kunyou |
| Certificering | CE,ISO9001 |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30-90 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 15 Reeks/Reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | Roestvrij staal SS304/316 |
|---|---|
| Capaciteit | Als uw vereiste |
| Kleur | Eén kleur één keer |
| Warantee | 1 jaar |
| gebruik | gelatine of materiaal |
| Application | Capsule |
|---|---|
| After-sales service provided | Engineers available to service machinery overseas |
| Capacity | 15000-18000 capsules/h(8# Oval |
| Name | Capsule Softgel Machine |
| Material | Stainless Steel |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
|---|---|
| Gewicht | 1800 kg |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Verpakkingstype | Capsule, Flessen |
| Naam | Softgel farmaceutische kwaliteit gelatine |
|---|---|
| Type | 100% gewonnen uit groente |
| certification | CE,ISO9001 |
| Oorsprong | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Applicatie | Capsule, voedsel |
|---|---|
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
| Garantie | 1 jaar |
| Spanning | driefasig380v |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Materiaal | PP/ABS |
|---|---|
| Veilig | voedselkwaliteit |
| Maat | 758*608*40 mm |
| naam | PP ABS plat bodem PPE CE 5 cm plastic droogbakken voor capsuledroog |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Functie | gelatine smelten |
| Applicatie | Softgel -inkapseldapparaat |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Levertijd | 3 weken |