| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Capaciteit | 350L |
| Verwarming | Beschikbaar |
| Beweegbaar | Ja |
| Vacuüm | Nee |
| Materiaal | PBE |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | Voedselkwaliteit |
| Maat | 75*55*5cm |
| Materi- | RVS304/316 |
|---|---|
| Vacuüm | Beschikbaar |
| MAAT | 50-100 |
| Peddelen | Beschikbaar |
| Oppervlak | Spiegel |
| Materiaal | PBM |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | voedselkwaliteit |
| MAAT | 75*55*5cm |
| Materiaal | PBE |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | Voedselkwaliteit |
| Maat | 75*55*5cm |
| Materiaal | PBM |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | voedselkwaliteit |
| MAAT | 75*55*5cm |
| Materiaal | PP/ABS |
|---|---|
| Kleur | Verscheidene |
| Certificering | Avaliable |
| Veilig | Voedselkwaliteit |
| Maat | 758*608*40 mm |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Materiaal | RVS304/316 |
|---|---|
| Maat | 100-10000L |
| Verwarming | Geanswilie |
| Platform | Geanswilie |
| Vacuümapparaat | Avalibele |
| Materiaal | SUS304/316 |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| After-sales service verleend | Videotechnische ondersteuning |
| Applicatie | voor zachte gelatine-inkapselingsmachine |
| Capaciteit | 50-10000L |