| Materiaal | SS316 |
|---|---|
| Maat Diameter | 900 |
| Maat lengte | 1010 |
| Controle | PLC |
| Merk | Kun jij |
| After-sales service verleend | Ingenieurs beschikbaar voor het onderhoud van machines in het buitenland |
|---|---|
| Applicatie | voor zachte gelatine-inkapselingsmachine |
| Materiaal | 304/316L roestvrij staal |
| Capaciteit | 200-400 kg |
| Oorsprong | China |
| Materiaal | Kunststof van voedingskwaliteit |
|---|---|
| MAAT | 780*495*55mm |
| Stapelbaar | Ja |
| Gat | 4 mm |
| Kleur | kleurrijk |
| Materiaal | PP |
|---|---|
| certifaceren | Voedsel |
| Kleur | Als vereiste |
| Trolley | hoogwaardig wiel |
| Verzending | Zee of lucht |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 1000 ton/maand |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Naam | Voedsel Farmaceutische graad gelatine |
|---|---|
| Merk | Kun jij |
| certification | CE,ISO9001 |
| Oorsprong | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
| Materiaal | Roestvrij staal |
|---|---|
| Applicatie | Softgel capsule |
| Elektriciteit | 220/380/415V |
| Capaciteit | 60 tot en met 1500 l |
| Handeling | Vacuüm |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 7-10 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 10 paren per week |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| Verpakking Details | Houten kooien |
|---|---|
| Levertijd | 20-60 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 30 Reeks/Reeksen per Jaar |
| Plaats van herkomst | China, Peking |
| verschijning | Korrelig, poeder |
|---|---|
| Kleur | Wit aan Geel |
| Zuiverheid | 99,5% |
| Geur | GEURLOOS |
| Naam | gelatinevrij voor zachte capsules |