| Vormgevingsmodus | Die casting |
|---|---|
| Schimmelbasis | onderkant injecteren |
| Loper | 0-5rpm |
| Holte | 2-72 holte |
| Ontwerpsoftware | Solidworks |
| Vormmodus | Plastic spuitmal |
|---|---|
| Productmateriaal | Koper, aluminium, meerdere materialen |
| Holte | Multi |
| Ontwerpsoftware | PROE, UG, CAD, SOLIDWORKS |
| Productnaam | Vloeibare siliconenvorm die rubber maakt voor compressie |
| Vormgevingsmodus | Kunststof spuitgietmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal | Koper, aluminium, meerdere materialen |
| Holte | Multi |
| Ontwerpsoftware | PROE, UG, CAD, SOLIDWORKS |
| Productnaam | Vloeibare siliconenvorm die rubber maakt voor compressie |
| Vormgevingsmodus | Kunststof spuitgietmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal | Koper, aluminium, meerdere materialen |
| Holte | Multi |
| Ontwerpsoftware | PROE, UG, CAD, SOLIDWORKS |
| Productnaam | Vloeibare siliconenvorm die rubber maakt voor compressie |
| Vormgevingsmodus | Die casting |
|---|---|
| Schimmelbasis | onderkant injecteren |
| Loper | 0-5rpm |
| Holte | 2-72 holte |
| Ontwerpsoftware | Solidworks |
| Vormgevingsmodus | Kunststof spuitgietmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal | Koper, aluminium, meerdere materialen |
| Holte | Multi |
| Ontwerpsoftware | PROE, UG, CAD, SOLIDWORKS |
| Productnaam | Vloeibare siliconenvorm die rubber maakt voor compressie |
| Vormgevingsmodus | Kunststof spuitgietmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal | Koper, aluminium, meerdere materialen |
| Holte | Multi |
| Ontwerpsoftware | PROE, UG, CAD, SOLIDWORKS |
| Productnaam | Vloeibare siliconenvorm die rubber maakt voor compressie |
| Vormgevingsmodus | Kunststof spuitgietmatrijs |
|---|---|
| Productmateriaal | Koper, aluminium, meerdere materialen |
| Holte | Multi |
| Ontwerpsoftware | PROE, UG, CAD, SOLIDWORKS |
| Productnaam | Vloeibare siliconenvorm die rubber maakt voor compressie |
| Vormgevingsmodus | Die casting |
|---|---|
| Schimmelbasis | onderkant injecteren |
| Loper | 0-5rpm |
| Holte | 2-72 holte |
| Ontwerpsoftware | Solidworks |
| Materiaal | SS304/SS316 |
|---|---|
| Functie | grootte-vorm sorteren |
| Capaciteit | 300000 per uur |
| Grootte van de rol | Verstelbaar |
| Capsule-formaat | 0-2 cm |